dalli makina
dalli makina

Firmamız Çelik Hasır Sektörüne; Dünya Standartlarında servis, yedek parça ve destek sağlamak için 2001 yılında kurulmuştur. Günümüz teknolojisinde üretim maliyetlerini etkin kullanarak yenilikçi mühendislik çözümleri ile tel doğrultma ve kesme makineleri üretmektir.

Kaliteli bileşenlerden oluşan makinelerimiz tasarımsal, mekaniksel, yazılımsal ve çalışma esnasındaki kararlılıktan dolayı kendine farklı bir kimlik kazandırmıştır. Müşterimizle yakın iş birliği sayesinde, onların artan istekleri ve üretimde yaşadıkları aksaklıklar doğrultusunda; toplam kalite
yönetimi ilkesi ve en iyi performansla sürekli kendini yenileyen, geliştiren ve çözüm üreten bir marka olarak yeni projeler ile dünya pazarında
rekabet gücümüzü daha üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz.

Profesyonellik 100%
Kalite 100%
Satış Sonrası Destek 100%

Küresel pazarda; toplam kalite yönetimi ilkesi ve en iyi performansla sürekli kendini yenileyen, geliştiren ve çözüm üreten bir marka olarak yeni projeler ile dünya pazarında rekabet gücümüzü daha üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun mühendislik çözümleri üreten bir marka olmak.

Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan, bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutarak yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni ürün geliştirerek, satış ve satış sonrası ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetinde gurur veren bir şirket olmaktır.